AYRINTILARDA ŞIKLIK GİZLİDİR - Dantel Örnekleri ve Elişleri Hobi dantel,oya,danteller,dantel örnekleri,oyalar,oya modelleri,dantel havlu,dantel havlu kenarları,havlu kenarı örnekleri,kenar dantelleri,salon takımları,dantel bohça,dantel ornekleri,bohça örnekleri…
Hemen Tarot Falınıza Bakalım Hemde Ücretsiz
gelinlikk

bebek patik patiği

Karışık Örgüle

Video Örme TarifiTüm Kategoriler


Sayfalar


AYRINTILARDA ŞIKLIK GİZLİDİR

AYRINTILARDA ŞIKLIK FELSEFESİNİ BENİMSEYEN DAMAT ADAYLARININ EN ÇOK TERCİH ETTİĞİ AKSESUARLARIN BAŞINDA YAKA ÇİÇEĞİ GELİYOR.

Gelinin el çiçeği nasıl gelinliği tamamlayan en önemli aksesuarlardan biri olarak kabul ediliyorsa damadın yaka çiçeği de damatlığın en dikkat çeken detaylarından biridir. Pek çok çift  yaka ve el çiçekleri arasında bir bütünlük ararken bunun bir zorunluluk olmadığını belirtmek isteriz. Düğününüzün kompozisyonuna yada detayına göre çiçeklerinizi istediğiniz gibi seçmekte özgürsünüz.

YAKA ÇİÇEĞİNİZİ KENDİNİZ HAZIRLAYIN....

Kendi yaka çiçeğinizi kendiniz yapmayı tercih ederseniz sizin için hazırladığımız ip uçlarını ve pratik bilgileri okumadan harekete geçmeyin.
- Tercih ettiğiniz çiçek ve bütünleyici yaprakları bir araya getirip yaprakları çiçekten 1 cm daha fazla uzun kalacak şekilde ayarlayın, 5 cm uzunluğundaki yaka çiçeğinizi hazırlayıp uçlarından kesin.Sert katlanabilir kurdele ile küçük demetlerinizi sıkıca sarmaya özen gösterin.
- Kurdelenizin rengini çiçek saplarınızın rengine göre belirleyebilirsiniz.Yaka çiçeğinin günün ilerleyen saatlerinde dağılmasından korkuyorsanız, kurdelenin altına kırılmayan bir tel sarabilirsiniz. Çiçeğin ön planda kalacağı yaka çiçeklerine dilerseniz birkaç ekstra yaprak ekleyip öne doğru hareketlendirebilirsiniz.
- Farklı çiçek ve yapraklarla yapacağınız denemelere ek olarak kadife kurdeleler, renkli tohumlar ya da kurutulmuş meyvele de kullanabilirsiniz. Seçeneklerinizin arasında ipek kurdelelerin de olduğunu unutmayın. Uçlarını sararak alttan bir düğüm atarak yaka çiçeğinize bambaşka bir hava verebilirsiniz.


About the Author

admin

Comments


No comments yet! Be the first:

Your ResponseEn Çok Görüntülenen


Yandex.Metrica
Örgü dantel modelleri Örgü dantel modelleri
Zirve100 Sayac