DÜĞÜN TAKVİMİ - Dantel Örnekleri ve Elişleri Hobi dantel,oya,danteller,dantel örnekleri,oyalar,oya modelleri,dantel havlu,dantel havlu kenarları,havlu kenarı örnekleri,kenar dantelleri,salon takımları,dantel bohça,dantel ornekleri,bohça örnekleri…
Hemen Tarot Falınıza Bakalım Hemde Ücretsiz
Karışık Örgüle

Farklı stillerde y

Vera Wang Gelinlik

Gelin Çiçekleri 2Tüm Kategoriler


Sayfalar


DÜĞÜN TAKVİMİ

Evlenmeye karar verdiğiniz andan itibaren hemen hemen tüm gelin adayları için büyük bir hazırlık süreci başlar. Hele ki zaman daralıp yapılacak rutin işler çoğaldıkça gergin anlar kaçınılmaz olur.Bu tür problemlerle karşı karşıya kalmamak için yapacağınız tek şey çok basit. düğüne altı ay kala geri sayım takvimini birebir uygulamak.

ALTI AY KALA
İlk olarak nasıl bir düğün istediğinize karar verip bir organizasyon şirketiyle anlaşmalısınız. (Organizasyon bölümüne bakınız) Eğer organizasyon şirketiyle anlaşmak istemiyorsanız kendi başınıza halledip halledemeyeceğinizi iyice düşünmelisiniz.Düğününüze altı ay kala ne konseptte ve ne büyüklükte bir düğün yapacağınızla alakalı olarak düğün mekanınızı belirlemelisiniz.Davetli listesini hazırlamaya başlamalısınız. Gelinlik seçimi yapmalısınız.

BEŞ AY KALA
Beşinci ayda düğün mekanı için karar vermiş, düğün menüsünü seçmiş ve gelinlik damatlık için karar vermiş olmalısınız.

DÖRT AY KALA
Fotoğraf,video çekimi, barkovizyon çekimi için firmalarla görüşün.Fotoğrafçıların daha önce yaptığı işleri inceleyin. Düğün şahitlerinizi belirleyin. Bir düğünde müzik önemli bir detaydır.Bu konuyla ilgilenen kişilerden yardım alın.

ÜÇ AY KALA
Beş ay kala yaptığınız listedeki birçok maddenin hallolmuş olması lazım. Davetiye listenizi tam olarak oluşturmuş, saç,makyaj, gelinlik provaları için tüm önemli randevularınızı almış olmalısınız.

İKİ AY KALA
Geri sayım yaklaştıkça aynı oranda heyecanınızda artar. Müzik şirketleriyle zaten birkaç ay önce görüşmüştünüz. Şimdi ise yetkili kişilerle düğün boyunca çalacak şarkıları belirlemelisiniz. Balayınızı nerede yapacağınız ve yeriniz belli olmalı.Davetiyelerinizi yollamaya başlayın. Pastanızda önemli bir detay iki ay kala sipariş vermenizde iyi olur.

BİR AY KALA
Dekorasyon, pasta, düğün menüsü hazır. Sıra geldi nikah şekerlerine. Nikah şekeri deyip geçmeyin, okadar çok seçenek varki istediğiniz bulmak için düşündüğünüzden daha fazla zaman harcayabilirsiniz. Gelelim tekrar gelinliğinize... Gelinliğinizle birlikte gelin buketiniz, ayakkabınız, saç aksesuarlarınız hazır olmalı.Özellikle ayakkabınızın rahat olmasına özen gösterin.

İKİ HAFTA KALA
Büyük güne sadece iki hafta kaldı. Bukadar yorgunluk yeter.Şimdi kendinize zaman ayırın. Ufak detaylar dışında tüm işlerinizi hallettiyseniz yüz,vücut ve saç bakımlarıyla kendinizi şımartmalısınız. Bir gün kala son kez gelinliğiniz deneyin. Manükür,pedikür yaptırın ve son eksiklerinizi tamamlayın.

DÜĞÜN GÜNÜ
O gün geldiğinde ise ne mi yapın? Tabiki keyifle her anın tadını çıkarın.About the Author

admin

Comments


No comments yet! Be the first:

Your ResponseEn Çok Görüntülenen


Yandex.Metrica
Örgü dantel modelleri Örgü dantel modelleri
Zirve100 Sayac